RSS

Nieuwe producten

Lazaris vijgentaart met chocolade en brandy – Corfiot vijgendessert, 200 g

EL2144
Een vijgentaart uit Corfu van Lazaris, gemaakt met gedroogde vijgen, venkelzaad, anijs, cacao en brandy, in een verpakking van 200 gram.
€6,60 excl. BTW Exclusief verzenden
gelijk aan €33,00 per 1 kg(s)

Lazaris vijgentaart pittig met ouzo – Traditionele vijgenpasta uit Corfu, 200 g

EL2143
Handgemaakte vijgenpasta uit Corfu, gemarineerd in rode wijn en op smaak gebracht met Lazaris ouzo, anijs, venkelzaad en zwarte peper voor een pittige afwerking.
€6,60 excl. BTW Exclusief verzenden
gelijk aan €33,00 per 1 kg(s)

Lazaris Vijgentaart Kumquat - Griekse vijgenpasta, 200 g

EL2142
Een vijgenpasta uit Corfu met de smaken van kumquat, anijs en venkelzaad, gemaakt door Lazaris Distillery & Artisan Sweets in een verpakking van 200 gram.
€6,60 excl. BTW Exclusief verzenden
gelijk aan €33,00 per 1 kg(s)

Lazaris Mandolato Classic – Griekse amandelnougat, 150 g

EL2141
Handgemaakte amandelnougat in Corfu-stijl van Lazaris, gemaakt met geroosterde amandelen, suiker en eiwitmeringue in een reep van 150 gram.
€5,36 excl. BTW Exclusief verzenden
gelijk aan €35,73 per 1 kg(s)