Deli

Haal de smaken van Griekenland in huis met een zorgvuldig geselecteerd assortiment gastronomische basisproducten. Ontdek premium olijven, geurige Kretenzische honing, romige tahin, ambachtelijke spreads, geroosterde noten en traditionele zoetigheden, gemaakt volgens eeuwenoude recepten.

Onze selectie viert regionale ingrediënten en vakkundige producenten, waaronder specialiteiten met BOB- en BGA-keurmerken die gewaardeerd worden om hun beschermde oorsprong, kwaliteit en unieke karakter. Stel moeiteloos een mezze-schotel samen met hartige hapjes en dips, voeg een vleugje mediterrane smaak toe aan alledaagse gerechten, of kies pasteli en halva voor een heerlijke zoete traktatie.

Elk product is zorgvuldig geselecteerd op basis van authentieke herkomst, uitzonderlijke smaak en een betekenisvolle verbinding met de Griekse eetcultuur. Of u nu uw dagelijkse boodschappen wilt doen, een attent gastronomisch cadeau wilt samenstellen of een feestmaal wilt organiseren, u vindt hier memorabele ingrediënten voor elke gelegenheid. Wereldwijde verzending en inpakservice zijn beschikbaar.

Toon als Tabel Lijst
Sorteren op

Escargot de Crete (Kreta-slakkenfilets) in Kretenzische olijfolie - potje van 90 g

EL2126
Kretenzische slakkenfilets verpakt in extra vierge Kretenzische olijfolie met citroen en zeezout, klaar om direct uit het potje van 90 g te serveren.
€20,00 excl. BTW Exclusief verzenden
gelijk aan €222,22 per 1 kg(s)

Escargot de Crete (Kretaanse slakkenfilets) in Kretenzische olijfolie met citroen en tijm - potje van 90 g

EL2127
Filets van de Kretenzische Helix Aspersa-slak, verpakt in extra vierge Kretenzische olijfolie met verse citroen en tijm, in een glazen potje van 90 g zonder conserveringsmiddelen.
€20,00 excl. BTW Exclusief verzenden
gelijk aan €222,22 per 1 kg(s)

Escargot de Crete (Kreta-slakkenfilets) in Kretenzische olijfolie, azijn en rozemarijn - potje van 90 g

EL2128
Kretenzische slakkenfilets, bereid met extra vierge Kretenzische olijfolie, azijn en rozemarijn, van Escargot de Crete, in een potje van 90 g met een uitgelekt gewicht van 52 g.
€20,00 excl. BTW Exclusief verzenden
gelijk aan €222,22 per 1 kg(s)

Escargot de Crete (Kretaanse slakkenfilets) Meze in Kretenzische olijfolie, knoflook en peterselie - potje van 90 g

EL2129
Kant-en-klare Kretenzische slakkenfilets in extra vierge olijfolie met knoflook, peterselie, ui en Kretenzische wijn, in een glazen potje van 90 g, geïnspireerd op escargots de bourguignon.
€20,00 excl. BTW Exclusief verzenden
gelijk aan €222,22 per 1 kg(s)

Hellas Meze Sardientjes uit de Egeïsche Zee in plantaardige olie, 90 g

EL2108
Griekse sardines in sojaolie, met zout, in een verpakking van 90 g. Dit gesteriliseerde, kant-en-klare product bevat 72% Sardina pilchardus sardines en heeft een uitgelekt gewicht van 65 g.
€3,20 excl. BTW Exclusief verzenden