Producten gelabeld met 'cretan pasta'

Toon als Tabel Lijst
Sorteren op
Tonen per pagina

Authentieke Kretenzische Handgemaakte Pasta Fusilli met Anthotiro Kaas - Maggiri 400g

EL1651
Verwen uzelf met de exquise smaken van onze Authentieke Kretenzische Handgemaakte Fusilli - Ambachtelijk bereid met liefde en rijke Anthotiro Kaas. Verhoog vandaag nog uw pasta-ervaring!
€4,45 excl. BTW Exclusief verzenden
gelijk aan €11,12 per 1 kg(s)

Maggiri Authentieke Handgemaakte Kretenzische Pasta Zimenia 400g

EL1661
Ontdek het erfgoed van Kreta met Maggiri Zimenia. Deze authentieke, handgemaakte pasta van 400 gram is gemaakt van hoogwaardige griesmeel en water voor een stevige, traditionele textuur. Bestel nu.
€4,45 excl. BTW Exclusief verzenden
gelijk aan €11,12 per 1 kg(s)

Maggiri Striftaria met olijvenpasta en tomaat - Traditionele Kretenzische gedraaide pasta, 250 g | Veganistisch, handgemaakt in Heraklion, geen kunstmatige kleurstoffen

EL2088
Traditionele Kretenzische striftaria pasta, gedraaid met echte olijvenpasta en tomaat. Handgemaakt in Heraklion, van nature veganistisch, snel gaar in 3-5 minuten.
€8,50 excl. BTW Exclusief verzenden
gelijk aan €34,00 per 1 kg(s)

Maggiri Striftaria met venkel en olijfolie - Traditionele Kretenzische gedraaide pasta, 250 g | Signature Collection, natuurlijk veganistisch, Heraklion Kreta

EL2089
Traditionele Kretenzische striftaria met wilde venkel en olijfolie. Handgevormde, gedraaide pasta uit Heraklion, klaar in 3-5 minuten. Veganistisch, zonder toevoegingen.
€8,80 excl. BTW Exclusief verzenden
gelijk aan €35,20 per 1 kg(s)

Maggiri Hylopites met Mariadistel - Traditionele Kretenzische platte lintnoedels, 200 g | Vezelrijke veganistische pasta met wilde Kretenzische kruiden

EL2090
Traditionele platte lintnoedels uit Kreta, verrijkt met 10% wilde mariadistel. Rijk aan vezels, van nature veganistisch en snel klaar. Een kenmerkende smaak van het Kretenzische platteland.
€11,20 excl. BTW Exclusief verzenden
gelijk aan €56,00 per 1 kg(s)