Producten gelabeld met 'hoog fenolgehalte'

Toon als Tabel Lijst
Sorteren op
Tonen per pagina

Navarino Icons Extra Virgin Olijfolie – Koroneiki Vroege Oogst | Bekroonde koudgeperste Griekse extra vierge olijfolie, 500 ml Luxe Gourmet Cadeau

EL56
Ontdek Navarino Icons Extra Virgin Olive Oil, een bekroonde olijfolie van de vroege oogst uit Koroneiki, Costa Navarino. Koudgeperst voor optimale smaak – perfect voor luxe gastronomische geschenken.
€16,70 excl. BTW Exclusief verzenden
gelijk aan €33,40 per 1 lt

Pamako Premium Mountain Blend Extra Virgin Olijfolie 500ml

EL619
Gefilterde extra vierge olijfolie van de Pamako-blend uit Chania, Griekenland: 60% Tsounati-variëteit en 40% Koroneiki. Oogstjaar 2025, met een frisse, intense fruitigheid, milde kruidigheid en een licht bittere afdronk.
€25,90 excl. BTW Exclusief verzenden
gelijk aan €51,80 per 1 lt

Pamako Tsounati Monovariëtale Extra Vierge Olijfolie uit de Bergen 500ml | Griekse Extra Vierge Olijfolie met een hoog fenolgehalte uit Kreta

EL621
Pamako Tsounati Monovariëtale Extra Virgin Olijfolie uit Kreta, 500 ml. Griekse extra vierge olijfolie met een hoog fenolgehalte van 2081 mg/kg.
€25,90 excl. BTW Exclusief verzenden
gelijk aan €51,80 per 1 lt

Vion Castello Extra vierge olijfolie met hoog fenolgehalte – Biologische Griekse olijfolie 500 ml | Koudgeperst, rijk aan polyfenolen, van eeuwenoude bomen uit Lakonia

EL1953
Ervaar de helende kracht van Vion Castello Extra Virgin Olijfolie met een hoog fenolgehalte. Deze biologische Griekse olijfolie wordt koudgeperst van 200 jaar oude bomen in Lakonië voor maximale gezondheidsvoordelen.
€28,00 excl. BTW Exclusief verzenden
gelijk aan €56,00 per 1 lt