Vroege oogst & rijk aan fenolen

Ontdek biologische, vroeg geoogste Griekse extra vierge olijfolie, gemaakt van groene olijven die aan het begin van het seizoen zijn geplukt. Deze levendige oliën, vaak Agourelaio genoemd, worden gewaardeerd om hun aroma's van vers gemaaid gras, tomatenblad, amandel en peper, naast de van nature aanwezige olijfpolyfenolen.

Vroege oogst levert doorgaans minder olie op, maar zorgt wel voor een geconcentreerder en robuuster aroma. Kies uit zorgvuldig geselecteerde flessen om salades, groenten, gegrilde vis, soepen en warm ambachtelijk brood mee af te maken. Hun levendige bitterheid en prikkelende peperigheid geven diepte aan eenvoudige gerechten zonder de goede ingrediënten te maskeren.

Voor wie op zoek is naar extra vierge olijfolie met een hoog fenolgehalte, is het belangrijk om te letten op oogstgegevens, informatie over de producent en beschikbare laboratoriumanalyses, aangezien het polyfenolgehalte varieert per olijfsoort, seizoen en bewaarcondities. Biologische varianten worden geproduceerd volgens gecertificeerde normen die een verantwoorde teelt ondersteunen. Deze karakteristieke Griekse oliën zijn ook een gewaardeerd gastronomisch cadeau voor koks, olijfolieliefhebbers en iedereen die houdt van de uitgesproken mediterrane smaak.

Toon als Tabel Lijst
Sorteren op

Pamako Premium Mountain Blend Extra Virgin Olijfolie 500ml

EL619
Gefilterde extra vierge olijfolie van de Pamako-blend uit Chania, Griekenland: 60% Tsounati-variëteit en 40% Koroneiki. Oogstjaar 2025, met een frisse, intense fruitigheid, milde kruidigheid en een licht bittere afdronk.
€25,90 excl. BTW Exclusief verzenden
gelijk aan €51,80 per 1 lt

Pamako Tsounati Monovariëtale Extra Vierge Olijfolie uit de Bergen 500 ml | Griekse Extra Vierge Olijfolie met een hoog fenolgehalte uit Kreta, met 2081 mg/kg polyfenolen

EL621
Pamako Tsounati Monovariëtale Extra Virgin Olijfolie uit Kreta, 500 ml. Griekse extra vierge olijfolie met een hoog fenolgehalte van 2081 mg/kg totale polyfenolen, geanalyseerd in het monster van november 2025.
€25,90 excl. BTW Exclusief verzenden
gelijk aan €51,80 per 1 lt

The Governor Premium Extra Virgin Olijfolie - Ongefilterd 500 ml | Limited Edition uit Corfu, vroege oogst, koudgeperst, rijk aan polyfenolen, bekroonde Lianolia-cultivar

EL325
De Governor Premium Extra Virgin Olive Oil is een bekroonde, gelimiteerde editie van 500 ml uit Corfu. Deze olijfolie is gemaakt van vroeg geoogste, koudgeperste en ongefilterde Lianolia Corfu-olijven en heeft een smaragdgroene kleur met een pittige, peperige afdronk.
€35,30 excl. BTW Exclusief verzenden
gelijk aan €70,60 per 1 lt

De Governor Ongefilterde Olijfolie Premium Editie – Corfu EVOO met hoog fenolgehalte

EL332
The Governor is een ultra-premium, ongefilterde extra vierge olijfolie uit Corfu, Griekenland. Deze olie staat bekend om zijn opmerkelijk hoge fenolgehalte en unieke, bekroonde smaak. Deze olie van één variëteit is gemaakt van honderdjarige Lianolia-olijfbomen en biedt uitzonderlijke gezondheidsvoordelen en een werkelijk luxueuze smaak.
€30,00 excl. BTW Exclusief verzenden
gelijk aan €60,00 per 1 lt

Biolea Astrikas Estate Olijfolie – Biologisch, steengemalen 500 ml | Hoog fenolgehalte, koudgeperst Koroneiki EVOO, BOB Kreta, ambachtelijk, van één landgoed

EL1973
Ervaar de unieke smaak van Biolea Astrikas Estate, een premium, steengemalen olijfolie uit Kreta. Biologisch gecertificeerd en rijk aan fenolen, biedt deze olie ongeëvenaarde gezondheidsvoordelen en ambachtelijke kwaliteit.
€17,00 excl. BTW Exclusief verzenden
gelijk aan €34,00 per 1 lt